BANERY-SZYLDY

Jeśli interesują Państwa banery lub szyldy reklamowe – zachęcamy do skorzystania z naszej usługi. Oferowane produkty to proste, a jednocześnie efektywne i trwałe metody promocji. Można je stosować zarówno na ogrodzeniach, gmachach budynków, jak i w innych, dostosowanych do tego miejscach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je także w pomieszczeniach np. w kasetonach podświetlanych czy na stoiskach targowych jako pokrycie ścianek reklamowych.

Banery reklamowe i szyldy

Wybierając szyld czy baner reklamowy w firmie TIGLED, macie Państwo pewność ich najwyższej jakości. W naszej ofercie dostępne są takie rodzaje jak:

  • - drukowane,
  • - laminowane,
  • - powlekane.


To, co stanowi ich atut, to przede wszystkim doskonała widoczność, tym bardziej że zwykle stosuje się je przy ruchliwych drogach (można je wieszać na zewnątrz na ogrodzeniach, fasadach budynków przy użyciu linek stalowych i opasek zaciskowych). Z drugiej strony dużą zaletę stanowi fakt, że banery reklamowe są tanie i opłacalne, szczególnie jeśli uwzględni się ich wysoką skuteczność. Dzięki temu są nieodzowne np. w realizacji celów kampanii marketingowych. Jeśli więc interesuje Państwa szyld reklamowy – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.