PYLONY

Firma TIGLED jest producentem atrakcyjnych i przyciągających uwagę zewnętrznych pylonów reklamowych. Te pionowe, często przydrożne oznaczenia stanowią skuteczny sposób na precyzyjne wskazanie lokalizacji firmy. Mniejsze i większe, przy czym zawsze widoczne, estetycznie wykonane – są nie tylko swojego rodzaju drogowskazem, mającym poprowadzić potencjalnych klientów do siedziby przedsiębiorstwa, ale i ozdobą, odwzorowującą jego charakter.

Pylony reklamowe

Proponowane pylony reklamowe mają konstrukcję ze stali lub z aluminium, dzięki czemu są solidne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Lico natomiast tworzymy z trwałych kompozytów typu dibond lub plexi. To na nie nanosimy logotypy i nazwy firmy oraz wszelkie inne informacje, jakie chce przekazać Klient. W celu zwiększenia widoczności reklamy, np. po zmroku, mogą być one dodatkowo podświetlane.

Jako producent, gwarantujemy, że dostarczony zewnętrzny pylon reklamowy doskonale spisze się jako oznaczenie lokalizacji siedziby Państwa firmy. Jesteśmy pewni naszych produktów – dbamy o ich najwyższą trwałość, jak i estetykę wykonania.