REKLAMA ŚWIETLNA

Inwestycja w reklamę zazwyczaj wiąże się z dużym nakładem finansowym. Skoro już planujesz budżet na marketing, uwzględnij w nim nie tylko samo wykonanie szyldu czy przestronnego napisu, ale też jego podświetlenie.

Iluminacje, które rozświetlają ulice dużych miast takich jak Gdańsk czy Gdynia, są coraz powszechniejszym elementem krajobrazu. Widoczność reklam nie zależy już od pory dnia czy dobrej pogody — są one widoczne nawet nocą, we mgle i w ulewnym deszczu.

W naszej pracowni w Trójmieście wykonujemy reklamy świetlne oraz dekoracje okolicznościowe. Wśród nich są elementy przeznaczone do ozdoby wnętrz, ale też produkty topograficzne, służące podświetlaniu wejść czy wskazywaniu drogi. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych technologii możemy zapewnić, że zewnętrzne iluminacje świetlne będą bezpieczne, energooszczędne, a przy tym odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Iluminacje świetlne - Gdańsk

Zapewne niejednokrotnie miałeś okazję spacerować ulicami Gdańska po zmroku. Iluminacje świetlne, neony, reklamy czy napisy — wiele dekoracji oraz ozdób przybiera obecnie formę lamp. Firmy chętnie korzystają z możliwości ich podświetlenia, dzięki czemu są widoczne nie tylko w dzień, ale też nocą.

Reklamy świetlne to bogactwo form i różnorodność treści. Możemy wykonać dowolne grafiki czy napisy, przeznaczone do umieszczenia na elewacji budynku czy w jego wnętrzach. Wiele przedsiębiorstw decyduje się w tej sposób oznaczyć wejście do hotelu czy zakres usług, jakie świadczy. Goście już przed wejściem wiedzą, co czeka ich w środku.

Podświetlanie reklam - zalety

Jako producent, ale też odbiorca reklam, uważamy, że pod względem jakości i estetyki iluminacje świetlne nie mają sobie równych:

  • - są bardzo dobrze widoczne — można odczytać napis z dużej odległości,
  • - powstają w wielu niepowtarzalnych formach — w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni nie spotkasz dwóch identycznych szyldów. Te, które my wykonujemy, różnią się rozmiarem, czcionką, kolorem, stylem podświetlenia, materiałem, z jakiego są wykonane,
  • - pobierają niewielką ilość prądu — są tanie nie tylko w eksploatacji (energooszczędne), ale też nie kosztują dużo,
  • - doskonale prezentują się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (nad wejściem, na fasadzie),
  • - pełnią funkcję dekoracyjną, reklamową, informacyjną.

Reklama z podświetleniem na pewno wyróżni Twój lokal czy usługi na tle konkurencji. Decyzję o jej montażu podejmij samodzielnie, ale nam zleć wykonanie iluminacji, jakich nie ma w całym Trójmieście!

Możesz zdecydować się na taką formę promocji zarówno na stałe, jak i sezonowo. Ta druga opcja jest szczególnie chętnie wybierana w przypadku lokali działających okazjonalnie, np. zimą na stoku narciarskim, czy latem na nadmorskim deptaku. Również tam, gdzie miasto budzi się dopiero po zmroku, iluminacja okaże się trafionym pomysłem.

Iluminacje świetlne w naszym wykonaniu

Tigled wykonuje iluminacje świetlne na zamówienie. Naszymi odbiorcami są firmy z Trójmiasta, które chcą zainwestować w nowoczesne reklamy, więc najczęściej wybierają właśnie te świetlne.  Na potrzeby przedsiębiorstw działających w różnych branżach — spożywczej, hotelarskiej, rozrywkowej, kosmetycznej oraz wielu innych podejmujemy się realizacji reklamowych produkcji.

Podświetlane napisy, logo, grafiki czy litery wykonujemy z wykorzystaniem cienkich blach, które spawamy ze sobą. To trwała metoda łączenia elementów, która odznacza się wysoką estetyką oraz solidnością. Moduły zamawiamy wyłącznie u sprawdzonych dostawców. Dlatego możliwe jest instalowanie świetlnych nośników także na zewnątrz.

Reklamy świetlne mogą przybierać rozmaite formy. Masz pomysł na swój neon? Chcesz, abyśmy wykonali konkretny napis czy rysunek? Mamy zaplecze, które pozwala nam wykonywać elementy w stylu współczesnym oraz retro, odznaczające się mnogością form, kształtów oraz zastosowań.

Jeżeli nie jesteś pewien, jaka forma reklamy świetlnej będzie najlepsza dla Twojej firmy, skontaktuj się i opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz. Możemy zaproponować Ci klasyczne rozwiązania, jak też sięgnąć po bardziej zaawansowane animowane oświetlenia elewacji. To efektowne tło, które szczególnie dobrze prezentuje się podczas branżowych imprez czy eventów plenerowych.

Współpracując z nami, możesz:

  • - liczyć na sprawną realizację swojego zamówienia, jego dostarczenie, a także montaż,
  • - uzyskać kompleksowe wsparcie techniczne i merytoryczne na każdym etapie zakupów,
  • - wybierać materiał, z jakiego zostanie wykonana reklama świetlna. Najczęściej podświetleniom podlegają te wykonane ze stali z wykorzystaniem złota, cortenu, miedzi, mosiądzu,
  • - wybierać kolorystykę napisów oraz styl ich podświetlenia,
  • - definiować rodzaj nośnika, jaki jest Ci potrzebny — reklama świetlna to bardzo szerokie spektrum produktów, w tym: kasetony z iluminacją, napisy i tablice adresowe, typografia na jednostki pływające i pojazdy.

To Ty decydujesz o wyglądzie swojej reklamy. Możesz wybrać formy szeryfowe lub bezszeryfowe, a także skorzystać z dodatkowych funkcji (animacje). Wybór należy do Ciebie, a wszystkie usługi są wyceniane indywidualnie.