Stałą atrakcją aglomeracji miejskich, szczególnie w okresie świątecznym są ozdoby i dekoracje świetlne. Dzięki nim, przechadzając się znanymi nam ulicami, możemy poczuć się jak kiedyś – jak małe dzieci, które czują radość i ekscytację towarzyszącą prawdziwej magii świąt. Największą uwagę miłośników nietuzinkowego piękna przykuwają iluminacje świąteczne LED i podświetlane napisy, często zlokalizowane w samym sercu miast. To one powodują, że panujący klimat przyczynia się do powrotu najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i pozwala ponieść się wyjątkowości chwili.

Dekoracje świetlne LED – dla kogo?

Niemal wszystkim święta kojarzą się z ciepłą, rodzinną atmosferą, kolędami, smakiem niecodziennych potraw, zapachem goździków i cynamonu oraz pięknie przystrojonym mieszkaniem. Zgodnie z tym przeświadczeniem staramy się kontynuować tradycję ozdabiania domów mieniącymi się światełkami i iluminacjami, zarówno w ich wnętrzach, jak i na zewnątrz. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania dotyczące dekoracji i ozdób świątecznych dla każdego.

Oświetlenie świąteczne typu LED to mądry wybór ze względu na:

  • energooszczędność – diody LED – zdecydowanie mniejszy pobór mocy niż w przypadku klasycznych żarówek,
  • większą wytrzymałość i odporność na uderzenia,
  • wieloletnie wykorzystanie tych samych ozdób świetlnych.

Nasza oferta skierowana jest do:

  • wszystkich osób, które chcą zadbać o wystrój swojego budynku, ogrodu lub innej, wybranej przez siebie przestrzeni,
  • fotografów, którym zależy na stworzeniu klimatycznych ujęć,
  • organizatorów przyjęć,
  • firm, zajmujących się dekorowaniem miast, między innymi w okresie świątecznym,
  • rodziców, którzy chcą sprawić radość swoim dzieciom.

Napis Wesołych Świąt LED - Oferta

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór dekoracji okazjonalnych, noworocznych i świątecznych LED dla klientów indywidualnych i firm w całej Polsce, które szczególnie w okresie zimowym są prawdziwym ukojeniem dla oczu i duszy. Odbijające się od śniegu i mieniące na różne kolory światełka stworzą niezwykłą aurę, rodem ze świata marzeń. Czas oczekiwania na pierwszą gwiazdkę nie tylko w centrum miasta, ale także na własnym podwórku, czy sali przeznaczonej na różne uroczystości, z pewnością umili świetlny napis LED Wesołych Świąt.

Wbrew pozorom niewiele trzeba, aby świąteczny klimat stał się intensywniejszy. Skup się na tym, co naprawdę przynosi Ci radość. Delektuj się smakiem wypiekanych pierników i zapachem drzewka bożonarodzeniowego, jednocześnie podziwiając przez okno, urzekające swoim pięknem kolorowe światełka – iluminacje elewacyjne i ozdoby świąteczne. Nasza oferta skierowana jest, nie tylko do firm i miast, ale też do wszystkich osób, którym zależy na uśmiechu bliskich. Dekoracja w postaci napisu Wesołych Świąt to świetny pomysł na nadanie każdemu miejscu nowego, nietuzinkowego charakteru.

Nasz asortyment obejmuje nie tylko niewielkie ledowe dekoracje świąteczne, ale też ogromne świetlne konstrukcje odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Szczegółowe informacje dotyczące wymiarów, barwy, sposobu podłączenia iluminacji wchodzących w skład oferty oraz jej dostawy i ceny z przyjemnością przekażemy telefonicznie i mailowo. Istnieje możliwość zamówienia gotowych projektów oraz stworzenia nowych, indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta. W przypadku dodatkowych pytań również jesteśmy do dyspozycji.