Firma TIGLED jest producentem atrakcyjnych i przyciągających uwagę zewnętrznych pylonów reklamowych. Tego typu konstrukcje pionowe, często przydrożne oznaczenia stanowią skuteczny sposób na precyzyjne wskazanie lokalizacji firmy. Mniejszy i większy, przy czym odporny na warunki atmosferyczne, zawsze widoczny, estetycznie wykonany pylon podświetlany – jest nie tylko swojego rodzaju drogowskazem, mającym poprowadzić potencjalnych klientów do siedziby przedsiębiorstwa, ale i ozdobą, odwzorowującą jego charakter.

Pylon reklamowy zewnętrzny

Proponowane artykuły reklamowe zewnętrzne mają konstrukcję ze stali lub z aluminium, dzięki czemu są solidne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Lico natomiast tworzymy z trwałych kompozytów typu dibond lub plexi. To na nie nanosimy logotypy i nazwy firmy oraz wszelkie inne informacje, jakie chce przekazać Klient. W celu zwiększenia widoczności reklamy, np. po zmroku, mogą być one dodatkowo podświetlane.

Pylony reklamowe – skuteczna reklama i drogowskaz dla klienta

Jako producent, gwarantujemy, że dostarczony zewnętrzny pylon reklamowy jako wizerunek firmy, doskonale oznaczy lokalizację siedziby Państwa firmy. Jesteśmy pewni naszych produktów – dbamy o ich najwyższą trwałość, jak i estetykę wykonania.

Decydując się na inwestycję w tego rodzaju oznaczenie firmy, zyskuje się podwójnie. Jako doświadczony producent wiemy, że efektowny pylon reklamowy zewnętrzny to skuteczne narzędzie marketingowe, jak i realne wsparcie dla klientów chcących po raz pierwszy trafić do danego miejsca. Nie każda firma zlokalizowana jest zaraz przy drodze, dlatego nasze wyroby cieszą się dużą popularnością.

Producent pylonów reklamowych

Są cenione z uwagi na funkcjonalność, jak i ze względu na estetykę i trwałość – solidne, nowoczesne, wyposażone w oświetlenie czy litery przestrzenne prezentują się estetycznie i harmonijnie wpisują w otoczenie. Jako producent konstrukcji takich jak pylony reklamowe wiemy o tym doskonale, dlatego dbamy o każdy szczegół. Współpracujemy z wieloma klientami o odmiennych potrzebach – wyposażamy stacje benzynowe, sklepy, firmy, punkty usługowe, restauracje, zajazdy i wiele innych działalności. Oferujemy korzystne warunki współpracy i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta.