Tworzenie konstrukcji ze stali wymaga stosowania sprawdzonych metod.

W naszej ofercie znajdą Państwo konstrukcje mebli industrialnych, dekoracji designerskich, elementów loftowych; mebli, stołów, krzeseł, lamp, łóżek i innych. Naszą specjalnością są również podkonstrukcje do reklam, napisów , kratownice , obramowania z różnych materiałów z możliwością uzyskania efektu w dowolnym kolorze z podświetleniem lub bez. Możemy zrealizować pojedyncze projekty indywidualne jak też większe zlecenia na podstawie wizualizacji lub dokumentacji technicznej – rysunków. Nasze grono klientów stale się powiększa, współpracujemy z projektantami oraz firmami zajmującymi się wystrojem wnętrz, hoteli, sklepów, restauracji, tworzeniem przestrzeni publicznych.

Jesteśmy angażowani do udziału w wielu projektach — budowlanych, remontowych, chemicznych, motoryzacyjnych, eventowych. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, aby wykonać produkty seryjne z najpopularniejszych materiałów:

  • aluminium,
  • stopów niklu,
  • magnezu,
  • tytanu.

Obróbce poddawane są też elementy konstrukcji ze stali wysokostopowych i specjalnych, a także metali reaktywnych oraz żaroodpornych. Dysponując wysokiej klasy sprzętem, mamy możliwość obrabiania nawet produktów wielkogabarytowych od szerokości minimalnych do maksymalnych, sięgających nawet kilkuset metrów.

Na czym polega spawanie metodą TIG?

Podczas spawania metoda TIG wytwarza się łuk elektryczny. Udaje się to osiągnąć, dzięki temu, że mamy do czynienia z nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazu obojętnego. W praktyce oznacza to zbliżenie elementu nietopliwego do powierzchni elementu, który będzie łączony. Pod wpływem tego procesu dochodzi do stopienia części materiału i powstania części płynnej. Działa ona jak spoiny — krzepnie i trwale łączy konstrukcję. Cały proces przebiega pod osłoną gazu, który sprawia, że topiony metal nie ma kontaktu z czynnikami atmosferycznymi.

Mając obecną wiedzę oraz dostęp do zaawansowanych technologii, możemy wykonywać nie tylko proste zlecenia, ale też bardziej skomplikowane, w tym meble w stylu industrialnym, designerskie dekoracje czy prototypy.

Zapraszamy do podjęcia współpracy długofalowej. Nasza firma realizuje również pojedyncze usługi z zakresu spawania. TIG pozwala nam ekspresowo i bardzo precyzyjnie realizować wizje Klientów. To dlatego, że nie brakuje nam doświadczenia oraz dobrze wyposażonego parku maszynowego. Zobacz nasze realizacje!