NEON LED

Zależy Ci na tym, żeby Twoja reklama czy nazwa firmy była dobrze widoczna bez względu na porę dnia, czy warunki pogodowe? Chcesz już od progu elektryzować gości i dawać im obietnicę dobrej zabawy?

Neon flex to niezawodny sposób na to, aby wyróżnić swój obiekt na tle innych i przykuć wzrok potencjalnych Klientów. Jednocześnie to nowoczesna forma oświetlenia, na którą składają się taśmy, węże i pojedyncze żarówki — wszystkie energooszczędne, przystosowane do pracy non stop.

Sam neon nie jest nowością. Świetlne reklamy powstawały już na początku XX wieku, a w Polsce szczyt popularności przeżywały w latach 70. Obserwujemy, że wielu przedsiębiorcom stylistyka retro jest dzisiaj szczególnie bliska, stąd odpowiadamy na ich potrzeby, produkując i prowadząc serwis neonów.

Dzisiaj korzystamy z nowoczesnych technologii, dlatego oprócz tradycyjnych prostych napisów czy grafik, możemy wykonać nawet bardziej awangardowe formy. Napisy, pojedyncze litery, ale też całe konstrukcje LED wyglądające jak dzieła sztuki powstają w naszym parku maszynowym i obecnie zdobią wejścia do lokalów nie tylko w Trójmieście, ale też w innych częściach kraju.

Neony LED - produkcja

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją neonów. Wykonujemy je zarówno z gotowych szablonów, jak i na podstawie projektów dostarczanych przez Klientów. Nie brakuje nam pasji, wiedzy i znajomości aktualnych trendów, dlatego możemy wykonać nawet najbardziej awangardowe reklamy neonowe w systemie flex.

Litery LED mogą występować solo, ale też łączyć się w napisy, a nawet bardziej rozbudowane hasła. Ze względu na swoją wysoką wytrzymałość nadają się do montażu na fasadach budynków, ale też w pomieszczeniach do pokoju na ścianę. Z takiej opcji dekoracji najchętniej korzystają lokale gastronomiczne, w których wielobarwne taśmy wskazują drogę do baru czy toalety.

Jak widzisz, neon flex RGB znajduje obecnie szereg zastosowań. Może być traktowany jako klasyczne oświetlenie zewnętrzne, reklama, ale z powodzeniem sprawdzi się również do realizacji iluminacji czy innych dekoracji okolicznościowych.
Reklama neon LED - zalety

Nowoczesna reklama neon, podobnie jak wykonany w technologii neon flex RGB napis, nazwa czy logo firmy są elementem wartym rozważenia. Mają wiele zalet:

  • - są dynamiczne i energetyzujące — przykuwają wzrok i zachęcają, aby wejść do środka lub skorzystać z oferty,
  • - neon light jest doskonale widoczny przez całą dobę, także w razie gorszej pogody (deszcz, mgła),
  • - w przeciwieństwie do klasycznych szyldów czy płaskich napisów, ledowe są bardziej nietypowe i oryginalne,
  • - neony LED na zamówienie wyglądają dokładnie tak, jak chcesz — możemy wykonać je na podstawie dostarczonego projektu,
  • - neony LED działają niezawodnie i są bezpieczne — w razie jakiejkolwiek awarii możesz skontaktować się z naszym serwisem neonów (działamy w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach),
  • - podkreślają indywidualny charakter nieruchomości oraz firmy, która ma w niej swoje biura,
  • - światło jest równomiernie rozprowadzane na całej ich powierzchni — świeci intensywnie, lecz emituje niewielką ilość ciepła — reklama nie nagrzewa się, nie ma ryzyka pożaru czy stopienia elementów.


Konstrukcje neon LED są produkowane w różnych wersjach, tak pod względem rozmiaru, jak i kolorystyki. Możemy formować z nich rozmaite kształty, dlatego nie jest problemem stworzenie pojedynczych liter, napisów, znaków, obrysów, dekoracji. Ze względu na swoją uniwersalną formę doskonale sprawdzają się do podświetlania sklepu, baru, pubu, restauracji — ułatwiają nawigację, a przy tym tworzą niepowtarzalny efekt wizualny.

Neon do pokoju - napisy, grafika, logo - reklama

Standardowy napis neonowy z nazwą restauracji? A może wymowna grafika neon LED przedstawiająca kufel lub inny wymowny obrazek? W naszym studiu zrealizowaliśmy już wiele zamówień na neony zewnętrze i wewnętrzne.

Dostępne są pojedyncze litery, ale też bardziej rozbudowane konstrukcje wzbogacone ilustracjami. Sposób, w jaki poprowadzona jest taśma, barwa oraz rozmiar czy czcionka to tylko niektóre elementy, które możesz wybrać, kupując neon flex na zamówienie.

Wykonaliśmy już wiele reklam tego rodzaju (np. neonowa, dobrze widoczna, emitująca dużo światła). Dzięki neon LED flex już wiele firm z obszaru Gdańska, Gdyni oraz okolicznych miejscowości stało się posiadaczami tych nowoczesnych form przekazu.

Jeżeli chcesz zamówić u nas napis świetlny RGB, sprawdź dostępny asortyment lub skontaktuj się, by przedstawić nam własny pomysł. Jesteśmy gotowi, aby go zrealizować!

Napis neon na ścianę

Jeżeli tylko okazjonalnie potrzebujesz takich produktów jak świetlne neony ledowe, to również możesz zlecić nam ich wykonanie. Taka forma reklamy czy dekoracji świetnie sprawdza się szczególnie w okresie zimowym. Neon LED doskonale odznacza się na tle śniegu, ale też po zapadnięciu zmroku — który nadchodzi zimą szczególnie szybko.

Proponujemy:

  • - napisy ledowe — „Wesołych Świąt”, „Happy New Year” itp.,
  • - neon ledowy w kształcie imitującym postać Świętego Mikołaja, choinkę, zaprzęg z reniferami i saniami,
  • - śnieżynki, gwiazdy, serca oraz inne kształty okazjonalne.


Zaletą takiej formy ozdoby jest fakt, że może pozostać na elewacji przez cały rok — gdy nie jest włączona przezroczysta taśma oplatająca konstrukcję, jest niemal niewidoczna.

Serwis neonów

W Trójmieście prowadzimy serwis neonów. Jeśli zniszczeniu ulegnie wąż lub dojdzie do jakiejkolwiek innej awarii produktu, możesz skontaktować się z nami. Staramy się odpowiadać na wezwania ekspresowo, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że LED neon flex wygląda najlepiej i spełnia swoją funkcję tylko wtedy, gdy jest zaświecony.

Napis neonowy na zamówienie - cena

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w neony na zamówienie? Litery ledowe przeżywają obecnie wzrost popularności, ale nadal nie są jeszcze standardowym elementem na polskich ulicach. To dobry moment, aby kupić logo czy napis neon i wyróżnić się na tle konkurencji. Cena poszczególnych konstrukcji zależy przede wszystkim od zastosowanych technologii, wśród których najczęściej wybierana jest opcja flex. Odznacza ją wysoka jakość i niski pobór energii, dlatego jednorazowa inwestycja szybko się zwróci, a koszty eksploatacji reklamy neonowej nie obciążą zanadto Twojego budżetu.